Wtryskarki hydrauliczne

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem wtryskarek marek Haitian i Zhafir, wytwarzanych przez światowego lidera w produkcji maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych - firmę HAITIAN. Oferujemy klientom zarówno nowoczesne, precyzyjne maszyny elektryczne o minimalnych kosztach i wymaganiach konserwacyjnych, jak i ekonomiczne maszyny, wyposażone w standardowym wykonaniu w napędy serwo-hydrauliczne.

SERIA HAITIAN MARS

Trzecia generacja energooszczędnych wtryskarek z serwonapędem
600 – 33000 KN

Wtryskarki Haitian serii Mars są obecne na rynku od ponad 10 lat i przez ten okres zdobyły miano lidera w branży hydraulicznej technologii formowania wtryskowego. Wtryskarki Mars są najlepiej sprzedającą się serią wtryskarek na świecie.                                

Dzięki zastosowaniu w maszynach Mars trzeciej generacji innowacyjnych silników - w połączeniu z ulepszoną konstrukcją - otrzymujemy dużą wyższą precyzję działania przy jednoczesnej optymalizacji zużycia energii.                      

SERIA HAITIAN JUPITER 

Kompaktowa budowa i wszechstronność
4500 - 66000kN

HAITIAN JUPITER III to seria dwupłytowych wtryskarek hydraulicznych z serwonapędem. Oferowana jest w wielkościach od 4500 kN do 33000 kN siły zwarcia. Kompaktowa budowa maszyn zapewnia optymalne wykorzystanie miejsca w halach produkcyjnych. Wtryskarki JUPITER III umożliwiają pracę z formami o znacznych gabarytach, oferując duży prześwit między płytami, z możliwością jego dodatkowego powiększenia. Szeroki wybór wielkości jednostek wtryskowych pozwala na dokładne dopasowanie maszyn do potrzeb produkcyjnych.       
             

Jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy

Karolina Stefani
Sprzedaż
sprzedaz@mapro.pl
+48 887 040 045

Piotr Służalec
Serwis
serwis@mapro.pl
+48 727 654 321