Wtryskarki hydrauliczne

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem wtryskarek marek Haitian i Zhafir, wytwarzanych przez światowego lidera w produkcji maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych - firmę HAITIAN. Oferujemy klientom nowoczesne, precyzyjne maszyny elektryczne o minimalnych kosztach i wymaganiach konserwacyjnych oraz ekonomiczne maszyny, wyposażone w standardowym wykonaniu w napędy serwo-hydrauliczne.

SERIA HAITIAN MARS V

Energooszczędne wtryskarki z napędem serwo
600 – 12000 KN

Wtryskarki Haitian serii Mars są obecne na rynku od ponad 10 lat i przez ten okres zdobyły miano lidera w branży hydraulicznej technologii formowania wtryskowego. Seria Mars to najlepiej sprzedające się wtryskarki na świecie.  

Dzięki zastosowaniu w maszynach Mars 5. generacji innowacyjnych silników - w połączeniu z ulepszoną konstrukcją i sterowaniem - otrzymujemy jeszcze większą precyzję działania przy jednoczesnej optymalizacji zużycia energii                      

SERIA HAITIAN JUPITER V

Kompaktowe wtryskarki do wszechstronnych zastosowań
4500 - 88000kN

HAITIAN JUPITER 5. to seria dwupłytowych wtryskarek hydraulicznych opartych na napędach serwo. Oferowana jest w wielkościach od 4500 kN do 88000 kN siły zwarcia. Kompaktowa budowa maszyn zapewnia optymalne wykorzystanie miejsca w halach produkcyjnych. Wtryskarki JUPITER 5. umożliwiają pracę z formami o znacznych gabarytach, oferując duży prześwit między płytami, z możliwością jego dodatkowego powiększenia. Szeroki wybór wielkości jednostek wtryskowych pozwala na dokładne dopasowanie maszyn do potrzeb produkcyjnych.     
             

Jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy

Karolina Stefani
Sprzedaż
sprzedaz@mapro.pl
+48 887 040 045

Piotr Służalec
Serwis
serwis@mapro.pl
+48 727 654 321