Wtryskarki hydrauliczne

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem wtryskarek marek Haitian i Zhafir, wytwarzanych przez światowego lidera w produkcji maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych - firmę HAITIAN. Oferujemy klientom zarówno nowoczesne, precyzyjne maszyny elektryczne o minimalnych kosztach i wymaganiach konserwacyjnych, jak i ekonomiczne maszyny, wyposażone w standardowym wykonaniu w napędy serwo-hydrauliczne.

SERIA HAITIAN MARS

Trzecia generacja energooszczędnych wtryskarek z serwonapędem
600 – 12000 KN

Wtryskarki Haitian serii Mars są obecne na rynku od ponad 10 lat i przez ten okres zdobyły miano lidera w branży hydraulicznej technologii formowania wtryskowego. Wtryskarki Mars są najlepiej sprzedającą się serią wtryskarek na świecie.                                

Dzięki zastosowaniu w maszynach Mars trzeciej generacji innowacyjnych silników - w połączeniu z ulepszoną konstrukcją - otrzymujemy dużą wyższą precyzję działania przy jednoczesnej optymalizacji zużycia energii.                      

SERIA HAITIAN JUPITER 

Kompaktowa budowa i wszechstronność
4500 - 66000kN

HAITIAN JUPITER III to seria dwupłytowych wtryskarek hydraulicznych z serwonapędem. Oferowana jest w wielkościach od 4500 kN do 33000 kN siły zwarcia. Kompaktowa budowa maszyn zapewnia optymalne wykorzystanie miejsca w halach produkcyjnych. Wtryskarki JUPITER III umożliwiają pracę z formami o znacznych gabarytach, oferując duży prześwit między płytami, z możliwością jego dodatkowego powiększenia. Szeroki wybór wielkości jednostek wtryskowych pozwala na dokładne dopasowanie maszyn do potrzeb produkcyjnych.       
             

Wydarzenie 2022

K-show 2022

Zapraszamy do odwiedzin stoiska HAITIAN i ZHAFIR od 19 do 26 października 2022. Czekamy na Państwa w hali 15 na stanowisku A57.
Do zobaczenia.

Jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy

Karolina Stefani
Sprzedaż
sprzedaz@mapropolska.pl
+48 887 040 045

Piotr Służalec
Serwis
serwis@mapropolska.pl
+48 727 654 321