Manipulatory

Hilectro przeznaczone jest do każdego sektora przemysłowego, poczynjąc od bardzo wymagającej jakościowo branży automotive, poprzez branże logistyczną, przemysł cywilny, przemysł elektroniczny, AGD, a kończąc na produkcji opakowań.

SERIA HILECTRO V

Adaptacyjna wtryskarka: 60-470 t                                                                                           Bardziej zwarta konstrukcja                                                                                                  Wygodniejsza obsługa

W ofercie MAPRO znajdują się roboty Haitian z dywizji HILECTRO Drive System.

Na rynek Europejski została przygotowana seria V Hilectro. Są to roboty kartezjańskie o 3 lub 5 osiach serwo, które mogą współpracować z wtryskarkami o sile zwarcia od 60 do 4000T.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz działom R&D, klient otrzymuje od inżynierów Haitian roboty gotowe do wydajnej pracy w każdym sektorze produkcyjnym.

Serię V Hilectro cechują:

- przyjazne środowisko programowania ruchów robota

- wiele zaawansowanych funkcji w wersji standardowej robota

- panel operatorski H5 z 7-calowym ekranem dotykowym, dostępnym w wielu wersjach językowych

- komunikacja z urządzeniami zewnętrznymi, która może być wykorzystana do automatyzacji całego gniazda produkcyjnego.

Klienci w całej Europie cenią tę serię robotów za bardzo dobrą jakość oraz za możliwości wszechstronnego zautomatyzowania odbioru oraz odkładania detali, przy relatywnie niskich nakładach ponoszonych na ten proces.

Wydarzenie 2022

K-show 2022

Zapraszamy do odwiedzin stoiska HAITIAN i ZHAFIR od 19 do 26 października 2022. Czekamy na Państwa w hali 15 na stanowisku A57.
Do zobaczenia.

Jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy

Karolina Stefani
Sprzedaż
sprzedaz@mapropolska.pl
+48 887 040 045

Piotr Służalec
Serwis
serwis@mapropolska.pl
+48 727 654 321