Manipulatory

Hilectro przeznaczone jest do każdego sektora przemysłowego, poczynjąc od bardzo wymagającej jakościowo branży automotive, poprzez branże logistyczną, przemysł cywilny, przemysł elektroniczny, AGD, a kończąc na produkcji opakowań.

SERIA HILECTRO V

Adaptacyjna wtryskarka: 60-470 t                                                                                           Bardziej zwarta konstrukcja                                                                                                  Wygodniejsza obsługa

W ofercie MAPRO znajdują się roboty Haitian z dywizji HILECTRO Drive System.

Na rynek Europejski została przygotowana seria V Hilectro. Są to roboty kartezjańskie o 3 lub 5 osiach serwo, które mogą współpracować z wtryskarkami o sile zwarcia od 60 do 4000T.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz działom R&D, klient otrzymuje od inżynierów Haitian roboty gotowe do wydajnej pracy w każdym sektorze produkcyjnym.

Serię V Hilectro cechują:

- przyjazne środowisko programowania ruchów robota

- wiele zaawansowanych funkcji w wersji standardowej robota

- panel operatorski H5 z 7-calowym ekranem dotykowym, dostępnym w wielu wersjach językowych

- komunikacja z urządzeniami zewnętrznymi, która może być wykorzystana do automatyzacji całego gniazda produkcyjnego.

Klienci w całej Europie cenią tę serię robotów za bardzo dobrą jakość oraz za możliwości wszechstronnego zautomatyzowania odbioru oraz odkładania detali, przy relatywnie niskich nakładach ponoszonych na ten proces.

Jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy

Karolina Stefani
Sprzedaż
sprzedaz@mapro.pl
+48 887 040 045

Piotr Służalec
Serwis
serwis@mapro.pl
+48 727 654 321