Obsługa i sterowanie wtryskarek

Obsługa i sterowanie wtryskarkami Haitian (sterowniki : Keba 2580, 2880 FFPv4, 2985,1070,FFPv1000i 1075 Mars IIS) i Zhafir (sterowanie Sigmatek). Zakres szkolenia obejmuje: obsługę wtryskarki, regulację i ewentualne prace konserwacyjne z podstawową wiedzą na temat zasad wtrysku tworzyw sztucznych i sterowania wtryskiem.

Do wyboru konkretny model sterownika.

Cel kursu

Szkolenie personelu w zakresie sterowania i programowania wtryskarki HAITIAN lub ZHAFIR z wykorzystaniem wszystkich możliwości sterownika. Uczestnicy kursu otrzymają instrukcje dotyczące obsługi i podstawowej konserwacji maszyn.

Harmonogram szkolenia

  1. Obsługa wtryskarki, regulacja i ewentualne prace konserwacyjne z podstawową wiedzą na temat zasad wtrysku tworzyw sztucznych i sterowania wtryskiem.  
  2. Obsługa i programowanie maszyn wyposażonych w sterowniki KEBA lub Sigmatek. Podstawowe ustawienie pracy i optymalizacja procesu wtrysku.  
  3. Wprowadzanie funkcji kontrolnych, ograniczających w celu kontrolowania stabilności procesu. 
  4. Ćwiczenia praktyczne na maszynach HAITIAN lub ZHAFIR bezpośrednio u klienta lub w miarę dostępności w siedzibie MAPRO POLSKA.

Informacje dodatkowe

Czas szkolenia – preferowany przez nas czas szkolenia to około 6 godzin dziennie. Pozwala to na przekazanie optymalnej ilości informacji przy zachowaniu skupienia słuchaczy.

Miejsce – szkolenia mogą odbywać się zarówno w siedzibie firmy MAPRO Polska (po potwierdzeniu dostępności urządzeń), jak i w zakładzie zleceniodawcy. 

Ilość uczestników – nie powinna przekroczyć 10 osób. Pozwala to na sprawne przekazanie wiedzy, a praca w małej grupie aktywizuje słuchaczy do zadawania konkretnych pytań.

Jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy

Karolina Stefani
Sprzedaż
sprzedaz@mapro.pl
+48 887 040 045

Piotr Służalec
Szkolenia
szkolenia@mapro.pl
+48 697 332 211