Wtryskarki hybrydowe i elektryczne

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem wtryskarek marek Haitian i Zhafir, wytwarzanych przez światowego lidera w produkcji maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych - firmę HAITIAN. Oferujemy klientom zarówno nowoczesne, precyzyjne maszyny elektryczne o minimalnych kosztach i wymaganiach konserwacyjnych, jak i ekonomiczne maszyny, wyposażone w serwo-hydrauliczny napęd.

SERIA ZHAFIR ZERES 

Elastyczność i wydajność 
400 - 13800 kN

Wtryskarki nowej 5. generacji serii Zeres o sile zwarcia od 400 kN do 13800 kN to jeszcze szersze możliwości dla nowoczesnej wtryskowni. Zeres to maszyny elektryczne ze zintegrowaną hydrauliką bazujące na technologii napędów elektrycznych, wyposażone w zintegrowane układy hydrauliczne, m.in. do obsługi form wymagających sterowania rdzeniami hydraulicznymi. Seria ZERES oferuje nowe i zróżnicowane możliwości, większą elastyczność dla szerokiego zakresu zastosowań. 

 

SERIA ZHAFIR VENUS 

Szybkość i wysoka precyzja
400 - 13800 kN

Nowa generacja maszyn ZHAFIIR VENUS 5. to seria w pełni elektrycznych wtryskarek z kolanowym układem zamykania, o siłach zwarcia od 400 kN do 13800 kN, stworzonych do najbardziej wymagających aplikacji. Zastosowanie serwonapędów o dużej wydajności zapewnia wysoką precyzję ruchów roboczych maszyny, stabilność procesu wtryskiwania i krótki czas cyklu. Wtryskarki te, już w standardowym pakiecie wyposażenia, umożliwiają wykonywanie ruchów równoległych.

 

                        

SERIA ZHAFIR JENIUS  

Kompaktowa budowa i wszechstronność 
3600 - 33000 kN

JENIUS 5. to seria hybrydowych wtryskarek dwupłytowych o siłach zwarcia od 3600 kN do 33000 kN. Maszyny te łączą w sobie zalety kompaktowej hydraulicznej wtryskarki dwupłytowej z precyzją elektrycznej jednostki wtryskowej. Kompaktowa budowa maszyny zapewnia optymalne wykorzystanie miejsca w halach produkcyjnych. Dwupłytowy hydrauliczny układ zamykania z serwonapędem pozwala na pracę z formami o znacznych gabarytach, oferując dużą przestrzeń pomiędzy płytami z możliwością jej dodatkowego powiększenia. Szereg nowych, inteligentnych funkcji jeszcze bardziej zwiększa różnorodność możliwości zastosowań w każdej branży. 

Jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy

Karolina Stefani
Sprzedaż
sprzedaz@mapro.pl
+48 887 040 045

Piotr Służalec
Serwis
serwis@mapro.pl
+48 727 654 321