Obsługa i sterowanie manipulatorów

Obsługa robota, programowanie, regulacja i ewentualne prace konserwacyjne z podstawową wiedzą na temat zasad działania.

Szkolenie obejmuje produkty firm: HILECTRO, Haitian by SEPRO, TECHNO-MATIC.

Cel kursu

Szkolenia dotyczące manipulatorów i robotów są dostosowane do potrzeb Klienta. Zakres szkoleń obejmuje zagadnienia związane z ogólną charakterystyką pracy robota, jego możliwościami współpracy z maszyną oraz formami jak i w środowisku automatyzacji. Podstawowymi elementami szkolenia są aspekty związane z obsługą robota, programowaniem jak i dostosowywaniem jego pracy do konkretnego detalu. Nasi technicy podczas szkolenia są wsparciem przy ustawieniu jak i zaprogramowaniu konkretnej sekwencji produkcyjnej.

Harmonogram szkolenia

  1. Sterowanie robotem
  2. Ustawienie parametrów pracy w obszarze roboczym
  3. Programowanie cyklu
  4. Optymalizacja pracy robota z wtryskarką

Informacje dodatkowe

Czas szkolenia – preferowany przez nas czas szkolenia to około 6 godzin dziennie. Pozwala to na przekazanie optymalnej ilości informacji przy zachowaniu skupienia słuchaczy.

Miejsce – szkolenia mogą odbywać się zarówno w siedzibie firmy MAPRO Polska (po potwierdzeniu dostępności urządzeń), jak i w zakładzie zleceniodawcy. 

Ilość uczestników – nie powinna przekroczyć 10 osób. Pozwala to na sprawne przekazanie wiedzy, a praca w małej grupie aktywizuje słuchaczy do zadawania konkretnych pytań.

Jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy

Karolina Stefani
Sprzedaż
sprzedaz@mapro.pl
+48 887 040 045

Piotr Służalec
Szkolenia
szkolenia@mapro.pl
+48 697 332 211