Układy uplastyczniania

Oferta obejmuje doradztwo techniczne, produkcję oraz montaż układów uplastyczniania.

Układy uplastycznia do wtryskarek

Dostarczamy układy plastyfikacji do wtryskarek produkcji europejskiej i azjatyckiej. Wykonywane układy plastyfikacji wykonywane są zgodnie ze standardami producentów w zakresie wymiarów oraz materiałów i technologii wykonania. Takie podejście pozwala na zachowanie pełnej wymienności części zamiennych. Na życzenie klienta dostarczamy spersonalizowane produkty, aby maksymalnie zwiększyć wydajność produkcji.                  

Układy uplastyczniania do wytłaczarek

Wykonujemy układy uplastyczniania do wytłaczarek jedno- i dwuślimakowych wszystkich producentów. Proponowane przez nas rozwiązania opierają się na rozwiązaniach standardowych oraz geometriach, proponowanych przez naszych dostawców.                       

Zmiana średnicy układu uplastyczniania

Zakres usługi obejmuje doradztwo techniczne, wykonanie oraz usługę montażu nowego układu uplastyczniania o średnicy mniejszej lub większej niż dostępna w katalogu producenta danej maszyny. Pozwala to na zmianę gramatury wtrysku i dostosowanie możliwości wtryskarki do produkcji nowych wyrobów.

Dysze wtryskowe

Standardowe dysze wtryskowe oraz akcesoryjne. Dysze sterowane pneumatycznie oraz hydraulicznie. Dysze mieszające, filtrujące, z odgazowaniem tworzywa.

Końcówki ślimaka

Końcówki ślimaka zgodne ze standardem producenta wtryskarki oraz dostosowane do wymagań klienta. Kulowe końcówki ślimaka, mieszające, o precyzyjnym domykaniu, z pierścieniem obrotowym i nieobrotowym.

Ślimaki

Produkty zgodne ze standardami producentów oraz spersonalizowane geometrie - dostępne na zamówienie i w pełni dopasowane do potrzeb klientów. Geometrie dedykowane do tworzyw technicznych, materiałów transparentnych, szybkich cykli oraz poprawiających barwienie.

Jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami?

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy

Krzysztof Wróż
Układy uplastyczniania
iu@mapro.pl
+48 725 409 080

Piotr Służalec
Serwis
serwis@mapro.pl
+48 727 654 321