TECHNOLOGY TO THE POINT – 10 FAKTÓW

Niezawodność – to nas wyróżnia, zwłaszcza w czasach kryzysu. Wtryskarki produkowane przez Haitian International to również energooszczędne rozwiązania, krótki czas dostawy oraz doskonały stosunek ceny do wydajności.

1. OSZCZĘDZNOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ

Nowe rozwiązania i innowacje produktowe wprowadzane na rynek oparte są na oczekiwaniach klientów w danym obszarze zastosowań. Brak „nadmiernej inżynierii” wtryskarek Haitian oraz przejrzyste i atrakcyjne warunki współpracy, przy wysokim wzroście wydajności, to kluczowe elementy naszej oferty. Aktualnie nasz dział R&D tworzy ponad 500 inżynierów z całego świata.

2. NISKIE NAKŁADY INWESTYCYJNE

Produkcja naszych wtryskarek odbywa się na ogromną skalę i jest realizowana w najnowocześniejszych fabrykach. Dzięki 50-letniemu doświadczeniu i posiadanym mocom produkcyjnym oferujemy wysokiej jakości produkty przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

3. OPTYMALIZACJA KOSZTÓW

Nie tylko atrakcyjna cena naszych maszyn ma wpływ na obniżenie kosztów produkcji i eksploatacji.

Kolejne oszczędności kosztowe wynikają m.in.  z:

  • Krótkiego czasu dostawy
  • Wysokiej dyspozycyjności serwisu (24/7)
  • Zastosowaniu niezawodnych technologii
  • Dużej elastyczności w doborze wtryskarki do procesu produkcyjnego
  • Niskich kosztów eksploatacji (energia, konserwacja, serwis)

4. NIEZAWODNOŚĆ

Wszystkie podstawowe komponenty budowy i wyposażenia wtryskarek serii Haitian i Zhafir są produkowane w fabrykach należących do Haitian Group, zgodnie z aktualnie obowiązującymi międzynarodowymi standardami i wymaganiami jakościowymi. Rygorystycznie ukierunkowana produkcja własna zapewnia całkowitą spójność techniczną oraz wysoką wydajność i niezawodność maszyn w trybie 24/7.

Hala produkcyjana Chinach; seria Haitian Mars.

Niemal 100% podstawowych komponentów naszych maszyn jest produkowanych w Haitian Group.

5. DOSTĘPNOŚĆ

Haitian Group posiada globalny zasięg dzięki zdecentralizowanym zakładom montażowym i produkcyjnym oraz sieci ponad 60 partnerów w zakresie serwisu i wsparcia technicznego. W praktyce oznacza to stałą dostępność maszyn w magazynach, w zakresie siły zwarcia od 400-10800kN, możliwość dostawy wtryskarek w krótkich terminach i niezwykle krótki czas od złożenia zamówienia do uruchomienia maszyny w cyklu produkcyjnym z urządzeniami peryferyjnymi.

6. MINIMALNE ZUŻYCIE ENERGII

Od 2007 roku serwonapędy stosowane w we wszystkich seriach naszych wtryskarek są opracowane i produkowane wewnątrz Haitian Group. Koncepcją przyświecającą Haitian przy produkcji  serwonapędów jest wysoka efektywność, zarówno pracy jak i energetyczna. Stały rozwój i optymalizacja konstrukcji napędów skutkuje istotnymi oszczędnościami zużycia energii (nawet do 70% w porównaniu z tradycyjnymi koncepcjami napędów).

Falowniki produkowane przez Haitian Group.

Energooszczędne serwomotory Haitian do wszystkich rozmiarów maszyn o sile zwarcia od 40 do 6600 t

7. SZEROKI ZAKRES ZASTOSOWAŃ

Dzięki naszym dwóm markom Haitian Plastics Machinery (rozwiązania serwohydrauliczne) i Zhafir Plastics Machinery (rozwiązania elektryczne) obsługujemy ponad 95% wszystkich zastosowań przemysłowych.

Dotyczy to zarówno aplikacji, w których wymagana jest wyjątkowa precyzja, możliwie najkrótszy czas cyklu czy też zastosowanie rozwiązań przeznaczonych do wtrysku wielokomponentowego. W zakresie siły zwarcia od 400–66.000 kN dla maszyn hydraulicznych oraz do 33.000 kN dla maszyn elektrycznych dostarczamy modułowe rozwiązania i konstrukcje przeznaczone niemal dla prawie wszystkich wymagań.

8.  OTWARTA INTEGRACJA

Inteligentne technologie umożliwiają systemowe tworzenie sieci i sterowanie maszynami, w tym urządzeniami peryferyjnymi, we wszystkich możliwych procesach produkcyjnych. Otwarte platformy systemowe gwarantują pełną łączność,  niezawodną komunikację oraz swobodny wybór partnerów integracyjnych.

9. BEZPŁATNE SZKOLENIA

Szkolenia organizowane w europejskiej siedzibie Haitian w Ebermannsdorf są zawsze bezpłatne. Ponadto dzięki znajdującemu się tam centrum aplikacyjnemu mamy możliwość przeprowadzenia testów i szkoleń skierowanych dla konkretnego projektu.

10. ROZWIĄZANIA POD KLUCZ

Ciągły rozwój i adaptacja grupy Haitian  do wymogów rynku, oparta głownie na własnym know-how to duża wartość dodana, zapewniająca najnowsze rozwiązania technologiczne dostępne z jednego źródła. Inteligentne technologie, które są tak ważne dla Przemysłu 4.0 i świata cyfryzacji pozwalają na swobodna integrację i komunikację zarówno najnowszych jak i starszych urządzeń.

Zautomatyzowane gniazdo produkcyjne Haitain.